ZieZo Openb Montessori

Contact Informatie

ZieZo Openb Montessori
T Zand 2
Roosendaal, Noord-Brabant, 4707
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0165 541 150
Fax: 0165 554 579
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

ZieZo Openb Montessori bevindt zich in Roosendaal, Noord-Brabant.
Industrie
Onderwijs
Gespecialiseerd in:
Elementary / Primary School
ISIC Codes
8510

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van ZieZo Openb Montessori?

Het telefoonnummer van ZieZo Openb Montessori is 0165 541 150.
Q2

Waar is ZieZo Openb Montessori gevestigd?

ZieZo Openb Montessori is gevestigd op T Zand 2, Roosendaal, Noord-Brabant, 4707.
Q3

Is er een primair contact bij ZieZo Openb Montessori?

U kunt telefonisch contact opnemen met ZieZo Openb Montessori via nummer 0165 541 150.
+

Extra bedrijven op dit adres

T Zand 2 Roosendaal, Noord-Brabant, 4707
+

Ondernemingen in Postcode 4707

Ondernemingen in 4707: 995
Bevolking: 10.660
4707 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  20%
Shopping:  12%
Medical:  12%
Industry:  10%
Andere:  46%

Prijs

Goedkoop:  71%
Matig:  29%
Andere:  0%

Postcode

165:  66%
6:  28%
Andere:  6%

Buurten

Kortendijk:  6%
Langdonk:  91%
Andere:  3%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 4707

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie