Wisse Vleeskalveren

Contact Informatie

Wisse Vleeskalveren
Lytse Wei 40, 9289 LC Drogeham, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Industrie
Industrie
Gespecialiseerd in:
Livestock Breeder
ISIC Codes
0149

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Wisse Vleeskalveren?

Het telefoonnummer van Wisse Vleeskalveren is 0512 332 862.
Q2

Waar is Wisse Vleeskalveren gevestigd?

Wisse Vleeskalveren is gevestigd op Lytse Wei 40, 9289 LC Drogeham, Netherlands, Friesland.
Q3

Is er een primair contact bij Wisse Vleeskalveren?

U kunt telefonisch contact opnemen met Wisse Vleeskalveren via nummer 0512 332 862.
Q4

Wat is het webadres van (URL) voor Wisse Vleeskalveren?

De website van Wisse Vleeskalveren is www.wissevleeskalveren.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Lytse Wei 40, 9289 LC Drogeham, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 9289

Ondernemingen in 9289: 193
Bevolking: 1.905

Categorieën

Industry:  15%
Shopping:  15%
Home Services:  14%
Professional Services:  11%
Andere:  44%

Postcode

512:  79%
6:  17%
Andere:  4%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9289

Geslacht

Mannelijk:  51%
Vrouwelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie