Westland vloer en raam

Contact Informatie

Westland vloer en raam
Maasambacht 5, 2676 AW Maasdijk, Netherlands
Maasdijk (Westland), Zuid-Holland
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0174 200 045
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Westland vloer en raam bevindt zich in Maasdijk (Westland), Zuid-Holland. Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Winkelen.
Industrie
Winkelen
Gespecialiseerd in:
Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen
ISIC Codes
47

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Westland vloer en raam?

Het telefoonnummer van Westland vloer en raam is 0174 200 045.
Q2

Waar is Westland vloer en raam gevestigd?

Westland vloer en raam is gevestigd op Maasambacht 5, 2676 AW Maasdijk, Netherlands, Maasdijk (Westland), Zuid-Holland.
Q3

Op welke dagen is Westland vloer en raam geopend?

Westland vloer en raam is open di–vr 10:00–17:30; za 10:00–17:00; gesloten ma, zo .
Q4

Is er een primair contact bij Westland vloer en raam?

U kunt telefonisch contact opnemen met Westland vloer en raam via nummer 0174 200 045.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Westland vloer en raam?

De website van Westland vloer en raam is www.westlandvloerenraam.nl.
+

Vergelijkbare bedrijven in de buurt

+

Extra bedrijven op dit adres

Maasambacht 5, 2676 AW Maasdijk, Netherlands Maasdijk (Westland), Zuid-Holland
+

Ondernemingen in Postcode 2676

Ondernemingen in 2676: 2.162
Bevolking: 8.238
2676 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  20%
Industry:  19%
Professional Services:  18%
Home Services:  11%
Andere:  33%

Prijs

Goedkoop:  50%
Matig:  33%
Duur:  8%
Erg Duur:  8%
Andere:  0%

Postcode

174:  76%
6:  19%
Andere:  5%

Buurten

De Lier:  34%
Maasdijk:  59%
Andere:  6%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2676

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie