Wellness-Praktijk Thamar

Contact Informatie

Wellness-Praktijk Thamar
Blauwborst 19, 2651 RD Berkel en Rodenrijs
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Kaart

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Wellness-Praktijk Thamar?

Het telefoonnummer van Wellness-Praktijk Thamar is 06 24471863.
Q2

Waar is Wellness-Praktijk Thamar gevestigd?

Wellness-Praktijk Thamar is gevestigd op Blauwborst 19, 2651 RD Berkel en Rodenrijs, Zuid-Holland.
Q3

Is er een primair contact bij Wellness-Praktijk Thamar?

U kunt telefonisch contact opnemen met Wellness-Praktijk Thamar via nummer 06 24471863.
+

Extra bedrijven op dit adres

Blauwborst 19, 2651 RD Berkel en Rodenrijs
+

Ondernemingen in Postcode 2651

Ondernemingen in 2651: 2.256
Bevolking: 19.097
2651 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  21%
Professional Services:  19%
Industry:  12%
Andere:  48%

Prijs

Goedkoop:  47%
Matig:  44%
Duur:  9%
Andere:  0%

Postcode

10:  74%
6:  21%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2651

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie