Vrijwillige Hulpdienst Pekela

Contact Informatie

Vrijwillige Hulpdienst Pekela
Scholtenswyk 1
Oude Pekela, Groningen (provincie), 9665
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0597 613 017
Fax: 0597 613 949
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Vrijwillige Hulpdienst Pekela bevindt zich in Oude Pekela, Groningen (provincie).
Industrie
Maatschappij & Overheid
Gespecialiseerd in:
Social Services Organization
ISIC Codes
8890

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Vrijwillige Hulpdienst Pekela?

Het telefoonnummer van Vrijwillige Hulpdienst Pekela is 0597 613 017.
Q2

Waar is Vrijwillige Hulpdienst Pekela gevestigd?

Vrijwillige Hulpdienst Pekela is gevestigd op Scholtenswyk 1, Oude Pekela, Groningen (provincie), 9665.
Q3

Is er een primair contact bij Vrijwillige Hulpdienst Pekela?

U kunt telefonisch contact opnemen met Vrijwillige Hulpdienst Pekela via nummer 0597 613 017.
+

Extra bedrijven op dit adres

Scholtenswyk 1 Oude Pekela, Groningen (provincie), 9665
+

Ondernemingen in Postcode 9665

Ondernemingen in 9665: 1.258
Bevolking: 7.293

Categorieën

Shopping:  20%
Professional Services:  11%
Industry:  11%
Andere:  59%

Prijs

Goedkoop:  56%
Matig:  33%
Duur:  11%
Andere:  0%

Postcode

597:  68%
6:  25%
Andere:  7%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9665

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie