Vol-ledig
Tai Chi-school
Contact Informatie
Nu geslotenClosed
- maandagGesloten
- dinsdag19:30 – 21:30
- woensdag19:30 – 21:30
- donderdag10:00 – 21:30
- vrijdagGesloten
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Vol-ledig via nummer 030 234 1912. Vol-ledig primaire categorie is Tai Chi-school. Vol-ledig is gevestigd op Nicolaas Beetslaan 31, 3705 SV Zeist, Netherlands.
Industrie: Onderwijs » Tai Chi-school
- Tai Chi-school
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Vol-ledig?
Vol-ledig's phone number is 030 234 1912.
2.Waar is Vol-ledig gevestigd?
Vol-ledig is located at Nicolaas Beetslaan 31, 3705 SV Zeist, Netherlands. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Vol-ledig?
Vol-ledig is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday, Wednesday: 19:30 – 21:30; Thursday: 10:00 – 21:30; Friday - Sunday: Closed.
4.Wat is de website van Vol-ledig?
Vol-ledig's website is www.vol-ledig.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Vol-ledig.