VITES massagepraktijk
Contact Informatie
VITES massagepraktijk
Plesmanstraat 1, 2722 NV Zoetermeer, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon:
06 28621272
Uur:
Weergeven
maandag
09:00 – 22:00
dinsdag
09:00 – 22:00
woensdag
09:00 – 12:00
donderdag
09:00 – 22:00
vrijdag
09:00 – 22:00
zaterdag
08:00 – 13:00
zondag
Gesloten
Web:
www.viteshealth.nl
Facebook Profiel:
Bezoek
Google Maps:
Bezoek
Uitgeven:
Bewerken of verwijderen
📞
Call
☆
Beoordeel
0
Leuk
Voeg Foto
Omschrijving bedrijf
Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Massage.
Industrie
Medisch
»
Massage
Gespecialiseerd in:
Massage
ISIC Codes
9609
Vragen en Antwoorden
Q1
Wat is het telefoonnummer van VITES massagepraktijk?
Het telefoonnummer van VITES massagepraktijk is
06 28621272
.
Q2
Waar is VITES massagepraktijk gevestigd?
VITES massagepraktijk is gevestigd op
Plesmanstraat 1, 2722 NV Zoetermeer, Netherlands, Zuid-Holland
.
Q3
Op welke dagen is VITES massagepraktijk geopend?
VITES massagepraktijk is open
maandag:
09:00–22:00
dinsdag:
09:00–22:00
woensdag:
09:00–12:00
donderdag:
09:00–22:00
vrijdag:
09:00–22:00
zaterdag:
08:00–13:00
zondag:
Gesloten
Q4
Is er een primair contact bij VITES massagepraktijk?
U kunt telefonisch contact opnemen met VITES massagepraktijk via nummer
06 28621272
.
Q5
Wat is het webadres van (URL) voor VITES massagepraktijk?
De website van VITES massagepraktijk is
www.viteshealth.nl
.
+
Extra bedrijven op dit adres
Plesmanstraat 1, 2722 NV Zoetermeer, Netherlands
Bedankkaartjes Zoetermeer
Bedrijf op dit adres
Begrafenisonderneming H Ogier
Bedrijf op dit adres
Black Star Tattoo
Bedrijf op dit adres
Drukkerij Den Haag
Bedrijf op dit adres
Geboortekaartjes Den Haag
Bedrijf op dit adres
Provaren
Bedrijf op dit adres
+
Ondernemingen in Postcode 2722
Ondernemingen in 2722:
494
Bevolking:
8.348
Categorieën
Professional Services:
15%
Shopping:
13%
Andere:
72%
Prijs
Goedkoop:
38%
Duur:
38%
Matig:
25%
Andere:
0%
Postcode
79:
61%
6:
30%
Andere:
8%
Buurten
Palenstein:
84%
Andere:
16%
+
Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2722
Geslacht
Vrouwelijk:
51%
Mannelijk:
49%
Andere:
0%
+
Zakelijke lookup
Koffie
Winkelen
Banken
Hotels
Apotheek
Taxi
Benzine
Automobiel
Beauty & Spas
Find nearby businesses
+
Schrijf een recensie
★
★
★
★
★
Dien uw recensie in