Ton Wienbelt B.V.

Contact Informatie

Ton Wienbelt B.V.
Houtrustweg 92, 2566 GJ Den Haag, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 070 360 7039
Google Maps: Bezoek
LinkedIn Profiel: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Industrie
Professionele Diensten
Gespecialiseerd in:
Graphic Designer
ISIC Codes
7410

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Ton Wienbelt B.V.?

Het telefoonnummer van Ton Wienbelt B.V. is 070 360 7039.
Q2

Waar is Ton Wienbelt B.V. gevestigd?

Ton Wienbelt B.V. is gevestigd op Houtrustweg 92, 2566 GJ Den Haag, Netherlands, Zuid-Holland.
Q3

Is er een primair contact bij Ton Wienbelt B.V.?

U kunt telefonisch contact opnemen met Ton Wienbelt B.V. via nummer 070 360 7039.
Q4

Wat is het webadres van (URL) voor Ton Wienbelt B.V.?

De website van Ton Wienbelt B.V. is www.studio92a.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Houtrustweg 92, 2566 GJ Den Haag, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 2566

Ondernemingen in 2566: 933
Bevolking: 14.399
2566 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  24%
Industry:  12%
Shopping:  10%
Andere:  54%

Prijs

Goedkoop:  65%
Matig:  18%
Duur:  12%
Erg Duur:  6%
Andere:  0%

Postcode

70:  73%
6:  24%
Andere:  4%

Buurten

Loosduinen:  9%
Segbroek:  87%
Andere:  4%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2566

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie