Ton de Jeu V.O.F.

Bloemengroothandel

4.4★★★★★(8 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Ton de Jeu V.O.F.
Osdorperweg 452, 1067 SX Amsterdam, Netherlands, NL07
Amsterdam
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten6:00 – 15:00
  • maandag6:00 – 15:00
  • dinsdag6:00 – 15:00
  • woensdag6:00 – 15:00
  • donderdag6:00 – 15:00
  • vrijdag6:00 – 15:00
  • zaterdag7:00 – 9:00
  • zondagGesloten
Fax
020 667 0101
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Ton de Jeu V.O.F. via nummer 020 610 5205. Ton de Jeu V.O.F. primaire categorie is Bloemengroothandel. Ton de Jeu V.O.F. is gevestigd op Osdorperweg 452, 1067 SX Amsterdam, Netherlands.

Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Bedrijf tot bedrijf » Bloemengroothandel

Actief in:
  • Bloemengroothandel
ISIC Codes
4620

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Ton de Jeu V.O.F.?

    Ton de Jeu V.O.F.'s phone number is 020 610 5205.

  2. 2.Waar is Ton de Jeu V.O.F. gevestigd?

    Ton de Jeu V.O.F. is located at Osdorperweg 452, 1067 SX Amsterdam, Netherlands, NL07. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Ton de Jeu V.O.F.?

    Ton de Jeu V.O.F. is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 6:00 – 15:00; Saturday: 7:00 – 9:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Ton de Jeu V.O.F.?

    Ton de Jeu V.O.F.'s website is tondejeu.nl/webshop.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Ton de Jeu V.O.F..