Tini Studio
Ontwerpbureau
5.0★★★★★(2 review, uit externe bronnen)
Bedrijfs Contact
Chiara Treglia
Contact Informatie
Nu gesloten9:00 – 17:00
- maandag9:00 – 17:00
- dinsdag9:00 – 17:00
- woensdag9:00 – 17:00
- donderdag9:00 – 17:00
- vrijdag9:00 – 17:00
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
Chiara Treglia is het primaire contact bij Tini Studio.
Rolstoel Toegankelijk
Parking
Industrie: Amusement » Ontwerpbureau
Actief in:
- Ontwerpbureau
- Adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer
ISIC Codes
7020, 7410
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Tini Studio?
Tini Studio's phone number is 085 200 6337.
2.Waar is Tini Studio gevestigd?
Tini Studio is located at Klokgebouw 227, 5617 AA Eindhoven, Netherlands, NL06. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Tini Studio?
Tini Studio is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.
4.Wie is de primaire contactpersoon bij Tini Studio?
De primaire contactpersoon bij Tini Studio is Chiara Treglia.
5.Wat is de website van Tini Studio?
Tini Studio's website is tini.studio.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Tini Studio.