Tapijtenhal Kerkrade West

Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen

4.5★★★★★(16 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Tapijtenhal Kerkrade West
Akerstraat 65, 6466 HC Kerkrade, Netherlands, NL05
Kerkrade
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdag10:00 – 17:30
  • woensdag10:00 – 17:30
  • donderdag10:00 – 17:30
  • vrijdag10:00 – 17:30
  • zaterdag10:00 – 16:00
  • zondagGesloten
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Tapijtenhal Kerkrade West via nummer 045 541 9456. Tapijtenhal Kerkrade West primaire categorie is Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen. Tapijtenhal Kerkrade West is gevestigd op Akerstraat 65, 6466 HC Kerkrade, Netherlands.

Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Winkelen » Winkelen

Actief in:
  • Detailhandel, met uitzondering van de handel in auto's en motorfietsen
ISIC Codes
47

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Tapijtenhal Kerkrade West?

    Tapijtenhal Kerkrade West's phone number is 045 541 9456.

  2. 2.Waar is Tapijtenhal Kerkrade West gevestigd?

    Tapijtenhal Kerkrade West is located at Akerstraat 65, 6466 HC Kerkrade, Netherlands, NL05. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Tapijtenhal Kerkrade West?

    Tapijtenhal Kerkrade West is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Friday: 10:00 – 17:30; Saturday: 10:00 – 16:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Tapijtenhal Kerkrade West?

    Tapijtenhal Kerkrade West's website is detapijtenhal.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Tapijtenhal Kerkrade West.