Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren

Contact Informatie

Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren
Julianalaan 57, 9471 EB Zuidlaren, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 050 210 2310
Telefoon: 06 20445515
Facebook Profiel: Bezoek
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Industrie
Medisch
Gespecialiseerd in:
Dental Laboratory
ISIC Codes
8620

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren?

Het telefoonnummer van Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren is 050 210 2310.
Q2

Waar is Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren gevestigd?

Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren is gevestigd op Julianalaan 57, 9471 EB Zuidlaren, Netherlands, Drenthe.
Q3

Is er een primair contact bij Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren?

U kunt telefonisch contact opnemen met Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren via nummer 050 210 2310.
Q4

Wat is het webadres van (URL) voor Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren?

De website van Tandtechnisch Laboratorium Zuidlaren is tandtechnischlaboratoriumzuidlaren.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Julianalaan 57, 9471 EB Zuidlaren, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 9471

Ondernemingen in 9471: 1.918
Bevolking: 4.946

Categorieën

Shopping:  19%
Professional Services:  14%
Medical:  10%
Andere:  57%

Prijs

Matig:  42%
Goedkoop:  33%
Duur:  25%
Andere:  0%

Postcode

50:  75%
6:  20%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9471

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie