Stichting Wijkraad De Biest

Contact Informatie

Stichting Wijkraad De Biest
Biest 78, 6001 AS Weert, Netherlands
Weert (gemeente), Limburg (Nederland), 6001 AS
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 06 48550274
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Stichting Wijkraad De Biest bevindt zich in Weert (gemeente), Limburg (Nederland).

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Stichting Wijkraad De Biest?

Het telefoonnummer van Stichting Wijkraad De Biest is 06 48550274.
Q2

Waar is Stichting Wijkraad De Biest gevestigd?

Stichting Wijkraad De Biest is gevestigd op Biest 78, 6001 AS Weert, Netherlands, Weert (gemeente), Limburg (Nederland).
Q3

Op welke dagen is Stichting Wijkraad De Biest geopend?

Stichting Wijkraad De Biest is open ma–vr 09:00–17:00; gesloten za–zo .
Q4

Is er een primair contact bij Stichting Wijkraad De Biest?

U kunt telefonisch contact opnemen met Stichting Wijkraad De Biest via nummer 06 48550274.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Stichting Wijkraad De Biest?

De website van Stichting Wijkraad De Biest is biestblog.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Biest 78, 6001 AS Weert, Netherlands Weert (gemeente), Limburg (Nederland), 6001 AS
+

Ondernemingen in Postcode 6001

Ondernemingen in 6001: 3.412
Bevolking: 5.483
6001 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  27%
Professional Services:  15%
Restaurants:  12%
Andere:  47%

Prijs

Goedkoop:  47%
Matig:  47%
Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

495:  77%
6:  15%
Andere:  9%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 6001

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie