Stichting Soargeleas Wenje

Contact Informatie

Stichting Soargeleas Wenje
Oosterstraat 27, 9303 BA Drachten, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 06 22084795
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Industrie
Medisch
Gespecialiseerd in:
Nursing Agency
ISIC Codes
8690

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Stichting Soargeleas Wenje?

Het telefoonnummer van Stichting Soargeleas Wenje is 06 22084795.
Q2

Waar is Stichting Soargeleas Wenje gevestigd?

Stichting Soargeleas Wenje is gevestigd op Oosterstraat 27, 9303 BA Drachten, Netherlands, Friesland.
Q3

Op welke dagen is Stichting Soargeleas Wenje geopend?

Stichting Soargeleas Wenje is open ma–vr 08:00–17:00; za 09:00–17:00; zo 13:00–17:00 .
Q4

Is er een primair contact bij Stichting Soargeleas Wenje?

U kunt telefonisch contact opnemen met Stichting Soargeleas Wenje via nummer 06 22084795.
+

Extra bedrijven op dit adres

Oosterstraat 27, 9303 BA Drachten, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 9203

Ondernemingen in 9203: 1.329
Bevolking: 9.994
9203 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  29%
Professional Services:  12%
Andere:  59%

Prijs

Goedkoop:  57%
Matig:  36%
Duur:  6%
Erg Duur:  1%
Andere:  0%

Postcode

512:  76%
6:  15%
Andere:  9%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9203

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie