Stichting Herengracht 497

Exploitatie van monumenten en dergelijke toeristenattracties

Contact Informatie

Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Stichting Herengracht 497 via nummer 020 626 9040. Stichting Herengracht 497 primaire categorie is Exploitatie van monumenten en dergelijke toeristenattracties. Stichting Herengracht 497 is gevestigd op Herengracht 497, 1017 BT Amsterdam, Netherlands.

Industrie: Amusement » Musea

Actief in:
  • Kunstmuseum
  • Exploitatie van monumenten en dergelijke toeristenattracties
  • Toeristische attractie
ISIC Codes
9102, R

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Stichting Herengracht 497?

    Stichting Herengracht 497's phone number is 020 626 9040.

  2. 2.Waar is Stichting Herengracht 497 gevestigd?

    Stichting Herengracht 497 is located at Herengracht 497, 1017 BT Amsterdam, Netherlands. Get Directions.

  3. 3.Wat is de website van Stichting Herengracht 497?

    Stichting Herengracht 497's website is www.kattenkabinet.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Stichting Herengracht 497.