Stichting Boerang

Bedrijfs Contact

W. Kempe

Stichting Boerang

Contact Informatie

Stichting Boerang
De Ploeg 44
Apeldoorn (gemeente), Gelderland, 7335LD
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0314 399 993
Gratis : 13155772890
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Stichting Boerang bevindt zich in Apeldoorn (gemeente), Gelderland.

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Stichting Boerang?

Het telefoonnummer van Stichting Boerang is 0314 399 993.
Q2

Waar is Stichting Boerang gevestigd?

Stichting Boerang is gevestigd op De Ploeg 44, Apeldoorn (gemeente), Gelderland, 7335LD.
Q3

Is er een primair contact bij Stichting Boerang?

W. Kempe is het primaire contact bij Stichting Boerang. U kunt contact opnemen met W. Kempe via e-mailadres registratie@isp-services.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

De Ploeg 44 Apeldoorn (gemeente), Gelderland, 7335LD
+

Ondernemingen in Postcode 7335

Ondernemingen in 7335: 459
Bevolking: 4.054

Categorieën

Professional Services:  20%
Shopping:  14%
Industry:  11%
Home Services:  10%
Andere:  45%

Prijs

Matig:  75%
Goedkoop:  25%
Andere:  0%

Postcode

55:  67%
6:  27%
Andere:  6%

Buurten

Apeldoorn Zuid-West:  95%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 7335

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie