Snackwagen Friet van Ome Jan

Restaurants en mobiele eetgelegenheden

4.5★★★★★(24 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Snackwagen Friet van Ome Jan
Raadhuisplein, 5151 JH Drunen, Netherlands
Drunen
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open — sluit om 19:30Closed
  • maandagGesloten
  • dinsdagGesloten
  • woensdag16:30 – 19:30
  • donderdag16:30 – 19:30
  • vrijdag16:30 – 19:30
  • zaterdagGesloten
  • zondag16:30 – 19:30
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Snackwagen Friet van Ome Jan via nummer 06 24877346. Snackwagen Friet van Ome Jan primaire categorie is Restaurants en mobiele eetgelegenheden. Snackwagen Friet van Ome Jan is gevestigd op Raadhuisplein, 5151 JH Drunen, Netherlands.

Eetgelegenheden
No Delivery, Take-out
Kledingvoorschriften
Casual
Geschikt voor kinderen
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Restroom, Seating, Yes

Industrie: Eten en uit eten » Restaurants

Actief in:
  • Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Snackwagen Friet van Ome Jan?

    Snackwagen Friet van Ome Jan's phone number is 06 24877346.

  2. 2.Waar is Snackwagen Friet van Ome Jan gevestigd?

    Snackwagen Friet van Ome Jan is located at Raadhuisplein, 5151 JH Drunen, Netherlands. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Snackwagen Friet van Ome Jan?

    Snackwagen Friet van Ome Jan is geopend tijdens de volgende uren: Monday, Tuesday: Closed; Wednesday - Friday: 16:30 – 19:30; Saturday: Closed; Sunday: 16:30 – 19:30.

  4. 4.Wat is de website van Snackwagen Friet van Ome Jan?

    Snackwagen Friet van Ome Jan's website is frietvanomejan.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Snackwagen Friet van Ome Jan.