Snackbar Samar

Fastfoodrestaurants

4.1★★★★★(67 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Snackbar Samar
Bos en Lommerweg 74, 1055 EC Amsterdam, Netherlands, NL07
Amsterdam
Ontvang routebeschrijving
Nu gesloten12:00 – 1:00
  • maandag12:00 – 1:00
  • dinsdag12:00 – 1:00
  • woensdag12:00 – 1:00
  • donderdag12:00 – 1:00
  • vrijdag12:00 – 1:00
  • zaterdag15:00 – 2:00
  • zondag15:00 – 2:00
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Snackbar Samar via nummer 06 47771503. Snackbar Samar primaire categorie is Fastfoodrestaurants. Snackbar Samar is gevestigd op Bos en Lommerweg 74, 1055 EC Amsterdam, Netherlands.

Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
Eetgelegenheden
No Delivery, Take-out
Kledingvoorschriften
Casual
Geschikt voor kinderen
Yes
Prijs
$

Industrie: Eten en uit eten » Fastfoodrestaurants

Actief in:
  • Fastfoodrestaurants
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Snackbar Samar?

    Snackbar Samar's phone number is 06 47771503.

  2. 2.Waar is Snackbar Samar gevestigd?

    Snackbar Samar is located at Bos en Lommerweg 74, 1055 EC Amsterdam, Netherlands, NL07. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Snackbar Samar?

    Snackbar Samar is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 12:00 – 1:00; weekends: 15:00 – 2:00.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Snackbar Samar.