Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem

Restaurants en mobiele eetgelegenheden

3.3★★★★★(371 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem
Nieuwe Fellenoord 4, 5612 KC Eindhoven, Netherlands, NL06
Eindhoven
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten15:00 – 3:00
  • maandag15:00 – 3:00
  • dinsdag15:00 – 3:00
  • woensdag15:00 – 3:00
  • donderdag15:00 – 3:00
  • vrijdag15:00 – 5:00
  • zaterdag15:00 – 5:00
  • zondag15:00 – 3:00
Fax
033 475 6197
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem via nummer 040 244 2988. Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem primaire categorie is Restaurants en mobiele eetgelegenheden. Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem is gevestigd op Nieuwe Fellenoord 4, 5612 KC Eindhoven, Netherlands.

Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
Eetgelegenheden
Delivery, Take-out
Kledingvoorschriften
Casual
Geschikt voor groepen
Yes
Geschikt voor kinderen
Yes
Menu's
Bar Snacks, Coffee, Dinner
Tuinmeubelen
Yes
Prijs
$
Toilet
Yes

Industrie: Eten en uit eten » Restaurants

Actief in:
  • Barbeque restaurant
  • Pizza
  • Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem?

    Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem's phone number is 040 244 2988.

  2. 2.Waar is Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem gevestigd?

    Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem is located at Nieuwe Fellenoord 4, 5612 KC Eindhoven, Netherlands, NL06. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem?

    Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Thursday: 15:00 – 3:00; Friday, Saturday: 15:00 – 5:00; Sunday: 15:00 – 3:00.

  4. 4.Wat is de website van Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem?

    Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem's website is shoarma.jeruzalemeindhoven.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Shoarma pizzeria grillroom Jeruzalem.