Sento Europe Bv

Contact Informatie

Sento Europe Bv
Stationsplein 11 PB 447 7511 JD Enschede
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 053 486 0000
Fax: 053 486 0099
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Employé's: 51-100

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Sento Europe Bv?

Het telefoonnummer van Sento Europe Bv is 053 486 0000.
Q2

Waar is Sento Europe Bv gevestigd?

Sento Europe Bv is gevestigd op Stationsplein 11 PB 447 7511 JD Enschede, Overijssel.
Q3

Is er een primair contact bij Sento Europe Bv?

U kunt telefonisch contact opnemen met Sento Europe Bv via nummer 053 486 0000.
+

Extra bedrijven op dit adres

Stationsplein 11 PB 447 7511 JD Enschede
+

Ondernemingen in Postcode 7511

Ondernemingen in 7511: 1.687
Bevolking: 6.430
7511 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  33%
Restaurants:  14%
Professional Services:  13%
Andere:  41%

Prijs

Matig:  46%
Goedkoop:  38%
Duur:  11%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

53:  73%
6:  16%
Andere:  11%

Buurten

Binnensingelgebied:  82%
City:  13%
Andere:  4%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 7511

Geslacht

Mannelijk:  51%
Vrouwelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie