RS Elektratechniek

Elektronica winkel

4.0★★★★★(1 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

RS Elektratechniek
Hillevliet 54A, 3074 KB Rotterdam, Netherlands, NL11
Rotterdam
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten10:00 – 18:00
  • maandag10:00 – 18:00
  • dinsdag9:30 – 17:00
  • woensdag9:30 – 17:00
  • donderdag9:30 – 17:00
  • vrijdag9:30 – 17:00
  • zaterdag9:30 – 17:00
  • zondagGesloten
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met RS Elektratechniek via nummer 06 24909272. RS Elektratechniek primaire categorie is Elektronica winkel. RS Elektratechniek is gevestigd op Hillevliet 54A, 3074 KB Rotterdam, Netherlands.

Industrie: Computers en electronica » Elektronica winkel

Actief in:
  • Elektronica winkel
ISIC Codes
4741

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van RS Elektratechniek?

    RS Elektratechniek's phone number is 06 24909272.

  2. 2.Waar is RS Elektratechniek gevestigd?

    RS Elektratechniek is located at Hillevliet 54A, 3074 KB Rotterdam, Netherlands, NL11. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van RS Elektratechniek?

    RS Elektratechniek is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 10:00 – 18:00; Tuesday - Saturday: 9:30 – 17:00; Sunday: Closed.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor RS Elektratechniek.