Roijers outdoor furniture

Contact Informatie

Roijers outdoor furniture
Floralaan West 153, 5644 BH Eindhoven, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 040 201 2430
Uur: Weergeven
Facebook Profiel: Bezoek
Google Maps: Bezoek
Foursquare: Bezoek
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Industrie
Winkelen
Gespecialiseerd in:
Outdoor Furniture Store
ISIC Codes
4759

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Roijers outdoor furniture?

Het telefoonnummer van Roijers outdoor furniture is 040 201 2430.
Q2

Waar is Roijers outdoor furniture gevestigd?

Roijers outdoor furniture is gevestigd op Floralaan West 153, 5644 BH Eindhoven, Netherlands, Noord-Brabant.
Q3

Op welke dagen is Roijers outdoor furniture geopend?

Roijers outdoor furniture is open di–vr 10:00–17:00; za 11:00–17:00; gesloten ma, zo .
Q4

Is er een primair contact bij Roijers outdoor furniture?

U kunt telefonisch contact opnemen met Roijers outdoor furniture via nummer 040 201 2430.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Roijers outdoor furniture?

De website van Roijers outdoor furniture is www.roijers.nl.
Q6

Bezorgt Roijers outdoor furniture aan huis?

Ja, Roijers outdoor furniture kan aan huis bezorgen. Bel 040 201 2430 voor meer details.
+

Extra bedrijven op dit adres

Floralaan West 153, 5644 BH Eindhoven, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 5644

Ondernemingen in 5644: 1.093
Bevolking: 8.808
5644 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Professional Services:  20%
Shopping:  12%
Medical:  11%
Andere:  57%

Prijs

Goedkoop:  43%
Matig:  43%
Duur:  9%
Erg Duur:  4%
Andere:  0%

Postcode

40:  65%
6:  31%
Andere:  4%

Buurten

Stratum:  95%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 5644

Geslacht

Mannelijk:  51%
Vrouwelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie