Roeivereniging Ossa

Roeivereniging

4.7★★★★★(23 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Roeivereniging Ossa via nummer 06 37170303. Roeivereniging Ossa primaire categorie is Roeivereniging. Roeivereniging Ossa is gevestigd op Westdijk 12, 1704 AK Heerhugowaard, Netherlands.

Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Sport en activiteiten » Roeivereniging

Actief in:
  • Atletiekclub
  • Roeivereniging
ISIC Codes
9312

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Roeivereniging Ossa?

    Roeivereniging Ossa's phone number is 06 37170303.

  2. 2.Waar is Roeivereniging Ossa gevestigd?

    Roeivereniging Ossa is located at Westdijk 12, 1704 AK Heerhugowaard, Netherlands, NL07. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Roeivereniging Ossa?

    Roeivereniging Ossa is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Wat is de website van Roeivereniging Ossa?

    Roeivereniging Ossa's website is www.rvossa.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Roeivereniging Ossa.