RaderWerk Kollum

3,0 ★★★★★ 1+ beoordelingen

Contact Informatie

RaderWerk Kollum
Voorstraat 122
Kollum, Friesland, 9291 CN
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0511 700 204
Uur: Weergeven
Facebook Profiel: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

RaderWerk Kollum bevindt zich in Kollum, Friesland.

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van RaderWerk Kollum?

Het telefoonnummer van RaderWerk Kollum is 0511 700 204.
Q2

Waar is RaderWerk Kollum gevestigd?

RaderWerk Kollum is gevestigd op Voorstraat 122, Kollum, Friesland, 9291 CN.
Q3

Op welke dagen is RaderWerk Kollum geopend?

RaderWerk Kollum is open di–za 10:00–17:00; gesloten ma, zo .
Q4

Is er een primair contact bij RaderWerk Kollum?

U kunt telefonisch contact opnemen met RaderWerk Kollum via nummer 0511 700 204.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor RaderWerk Kollum?

De website van RaderWerk Kollum is www.raderwerk.nl.
Q6

Heeft RaderWerk Kollum mogelijkheden om ergens te parkeren?

Ja, RaderWerk Kollum heeft de volgende parkeermogelijkheden: Op straat parkeren & Parkeerterrein.
+

Extra bedrijven op dit adres

Voorstraat 122 Kollum, Friesland, 9291 CN
+

Ondernemingen in Postcode 9291

Ondernemingen in 9291: 1.330
Bevolking: 4.607

Categorieën

Shopping:  22%
Professional Services:  16%
Home Services:  10%
Andere:  52%

Prijs

Goedkoop:  83%
Duur:  17%
Andere:  0%

Postcode

511:  70%
6:  21%
Andere:  9%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9291

Geslacht

Mannelijk:  51%
Vrouwelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie

Zakelijke feedback

★★★★★Geen beoordelingen op AlleBiz3,0★★★★★1+ recensies elders

0 Reviews

Wees de eerste die een beoordeling schrijft.