PPG Coatings Nederland BV

Verfwinkel

4.5★★★★★(8 review, uit externe bronnen)

Contact Informatie

PPG Coatings Nederland BV
Waarderveldweg 101, 2031 BK Haarlem, Netherlands, NL07
Haarlem
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten7:00 – 17:00
  • maandag7:00 – 17:00
  • dinsdag7:00 – 17:00
  • woensdag7:00 – 17:00
  • donderdag7:00 – 17:00
  • vrijdag7:00 – 16:00
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met PPG Coatings Nederland BV via nummer 023 525 9571. PPG Coatings Nederland BV primaire categorie is Verfwinkel. PPG Coatings Nederland BV is gevestigd op Waarderveldweg 101, 2031 BK Haarlem, Netherlands.

Rolstoel Toegankelijk
Yes

Industrie: Bouwnijverheid » Verfwinkel

Actief in:
  • Verfwinkel
ISIC Codes
4752

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van PPG Coatings Nederland BV?

    PPG Coatings Nederland BV's phone number is 023 525 9571.

  2. 2.Waar is PPG Coatings Nederland BV gevestigd?

    PPG Coatings Nederland BV is located at Waarderveldweg 101, 2031 BK Haarlem, Netherlands, NL07. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van PPG Coatings Nederland BV?

    PPG Coatings Nederland BV is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Thursday: 7:00 – 17:00; Friday: 7:00 – 16:00; weekends: Closed.

  4. 4.Wat is de website van PPG Coatings Nederland BV?

    PPG Coatings Nederland BV's website is corporate.ppg.com/Our-Company/Worldwide-Operations/Europe,-Middle-East-and-Africa/Uithoorn.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor PPG Coatings Nederland BV.