Polly Grey Beheer B.V.

Contact Informatie

Polly Grey Beheer B.V.
Topaas 22 9207 GB Drachten - NETHERLANDS
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0512 350 888
Fax: 0512 360 001
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Employé's: 51-100

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Polly Grey Beheer B.V.?

Het telefoonnummer van Polly Grey Beheer B.V. is 0512 350 888.
Q2

Waar is Polly Grey Beheer B.V. gevestigd?

Polly Grey Beheer B.V. is gevestigd op Topaas 22 9207 GB Drachten - NETHERLANDS, Friesland.
Q3

Is er een primair contact bij Polly Grey Beheer B.V.?

U kunt telefonisch contact opnemen met Polly Grey Beheer B.V. via nummer 0512 350 888.
+

Extra bedrijven op dit adres

Topaas 22 9207 GB Drachten - NETHERLANDS
+

Ondernemingen in Postcode 9207

Ondernemingen in 9207: 664
Bevolking: 7.904

Categorieën

Professional Services:  21%
Industry:  16%
Shopping:  16%
Andere:  48%

Prijs

Matig:  57%
Goedkoop:  29%
Duur:  14%
Andere:  0%

Postcode

512:  68%
6:  21%
Andere:  11%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9207

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie