Peuterspeelzaal Hummelhonk

Contact Informatie

Peuterspeelzaal Hummelhonk
Muzenlaan 60
Eindhoven, Noord-Brabant, 5631
Ontvang routebeschrijving
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Peuterspeelzaal Hummelhonk bevindt zich in Eindhoven, Noord-Brabant.

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Peuterspeelzaal Hummelhonk?

Het telefoonnummer van Peuterspeelzaal Hummelhonk is 040 246 1725.
Q2

Waar is Peuterspeelzaal Hummelhonk gevestigd?

Peuterspeelzaal Hummelhonk is gevestigd op Muzenlaan 60, Eindhoven, Noord-Brabant, 5631.
Q3

Is er een primair contact bij Peuterspeelzaal Hummelhonk?

U kunt telefonisch contact opnemen met Peuterspeelzaal Hummelhonk via nummer 040 246 1725.
+

Extra bedrijven op dit adres

Muzenlaan 60 Eindhoven, Noord-Brabant, 5631
+

Ondernemingen in Postcode 5631

Ondernemingen in 5631: 1.530
Bevolking: 8.290

Categorieën

Professional Services:  22%
Medical:  12%
Industry:  10%
Andere:  56%

Prijs

Goedkoop:  50%
Matig:  25%
Duur:  25%
Andere:  0%

Postcode

40:  73%
6:  22%
Andere:  6%

Buurten

Tongelre:  35%
Woensel-Zuid:  62%
Andere:  3%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 5631

Geslacht

Mannelijk:  51%
Vrouwelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie