Ontwerpstudio Angela's Tuinen

Tuin- en landschapsarchitect

3.7★★★★★(3 recensies, uit externe bronnen)

Bedrijfs Contact

Angela Warmerdam

    Contact Informatie

    Ontwerpstudio Angela's Tuinen
    Chopinstraat 33, 2162 VR Lisse, Netherlands
    Lisse
    Ontvang routebeschrijving
    Telefoon
    Nu gesloten9:00 – 17:00
    • maandag9:00 – 17:00
    • dinsdag9:00 – 17:00
    • woensdag9:00 – 17:00
    • donderdag9:00 – 17:00
    • vrijdag9:00 – 17:00
    • zaterdag9:00 – 17:00
    • zondagGesloten
    Call E-mail Uitgeven

    Omschrijving bedrijf

    Angela Warmerdam is het primaire contact bij Ontwerpstudio Angela's Tuinen.

    Diversiteitsmanagement
    Woman Led
    Rolstoel Toegankelijk
    Parking

    Industrie: Huis en Tuin » Tuin- en landschapsarchitect

    Actief in:
    • Tekenservice
    • Tuin- en landschapsarchitect
    • Tuincentra
    ISIC Codes
    4773, 7110, 8130

    Vragen en Antwoorden

    1. 1.Wat is het telefoonnummer van Ontwerpstudio Angela's Tuinen?

      Ontwerpstudio Angela's Tuinen's phone number is 06 23659529.

    2. 2.Waar is Ontwerpstudio Angela's Tuinen gevestigd?

      Ontwerpstudio Angela's Tuinen is located at Chopinstraat 33, 2162 VR Lisse, Netherlands. Get Directions.

    3. 3.Wat zijn de openingstijden van Ontwerpstudio Angela's Tuinen?

      Ontwerpstudio Angela's Tuinen is geopend tijdens de volgende uren: Monday - Saturday: 9:00 – 17:00; Sunday: Closed.

    4. 4.Wie is de primaire contactpersoon bij Ontwerpstudio Angela's Tuinen?

      De primaire contactpersoon bij Ontwerpstudio Angela's Tuinen is Angela Warmerdam.

    5. 5.Wat is de website van Ontwerpstudio Angela's Tuinen?

      Ontwerpstudio Angela's Tuinen's website is www.angelastuinen.nl.

    0 Reviews

    Wees de eerste die een review schrijft voor Ontwerpstudio Angela's Tuinen.