NYC Pizza & Grill
Fastfoodrestaurants
Contact Informatie
Nu geslotenClosed
- maandagGesloten
- dinsdag16:30 – 23:00
- woensdag16:30 – 23:00
- donderdag16:30 – 23:00
- vrijdag16:30 – 23:00
- zaterdag16:30 – 23:00
- zondag16:30 – 23:00
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met NYC Pizza & Grill via nummer 038 202 2061. NYC Pizza & Grill primaire categorie is Fastfoodrestaurants. NYC Pizza & Grill is gevestigd op Nieuweweg 28, 8051 ED Hattem, Netherlands.
Industrie: Eten en uit eten » Fastfoodrestaurants
- Hamburgerrestaurant
- Fastfoodrestaurants
- Pizza
- Pizza aan huis
- Broodjeszaak
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van NYC Pizza & Grill?
NYC Pizza & Grill's phone number is 038 202 2061.
2.Waar is NYC Pizza & Grill gevestigd?
NYC Pizza & Grill is located at Nieuweweg 28, 8051 ED Hattem, Netherlands, NL15. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van NYC Pizza & Grill?
NYC Pizza & Grill is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Sunday: 16:30 – 23:00.
4.Wat is de website van NYC Pizza & Grill?
NYC Pizza & Grill's website is betnarestaurant.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor NYC Pizza & Grill.