Nostrum Auto Service

Onderhoud en reparatie van auto's

4.9★★★★★(25 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Nostrum Auto Service
Heesterakker 2, 5281 LV Boxtel, Netherlands, Boxtel (gemeente)
Boxtel (gemeente)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu gesloten8:00 – 18:00
  • maandag8:00 – 18:00
  • dinsdag8:00 – 18:00
  • woensdag8:00 – 18:00
  • donderdag8:00 – 18:00
  • vrijdag8:00 – 18:00
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Social Media
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Nostrum Auto Service via nummer 06 14884321. Nostrum Auto Service primaire categorie is Onderhoud en reparatie van auto's. Nostrum Auto Service is gevestigd op Heesterakker 2, 5281 LV Boxtel, Netherlands.

Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
LGBTQ-vriendelijk
Yes
Toilet
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Seating, Yes

Industrie: Automobiel » Autogarage

Actief in:
  • Onderhoud en reparatie van auto's
ISIC Codes
4520

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Nostrum Auto Service?

    Nostrum Auto Service's phone number is 06 14884321.

  2. 2.Waar is Nostrum Auto Service gevestigd?

    Nostrum Auto Service is located at Heesterakker 2, 5281 LV Boxtel, Netherlands, Boxtel (gemeente). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Nostrum Auto Service?

    Nostrum Auto Service is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 8:00 – 18:00; weekends: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Nostrum Auto Service?

    Nostrum Auto Service's website is www.nostrumautoservice.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Nostrum Auto Service.