MikMak IT & Communicatie

Bedrijfs Contact

R. P.| Niessink

MikMak IT & Communicatie

Contact Informatie

MikMak IT & Communicatie
Nieuwe Haven 105L, 3116 AB Schiedam, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 010 273 3777
Google Maps: Bezoek
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Industrie
Professionele Diensten
Gespecialiseerd in:
Marketing Agency
ISIC Codes
7310

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van MikMak IT & Communicatie?

Het telefoonnummer van MikMak IT & Communicatie is 010 273 3777.
Q2

Waar is MikMak IT & Communicatie gevestigd?

MikMak IT & Communicatie is gevestigd op Nieuwe Haven 105L, 3116 AB Schiedam, Netherlands, Zuid-Holland.
Q3

Is er een primair contact bij MikMak IT & Communicatie?

U kunt telefonisch contact opnemen met MikMak IT & Communicatie via nummer 010 273 3777.
Q4

Wat is het webadres van (URL) voor MikMak IT & Communicatie?

De website van MikMak IT & Communicatie is www.mikmak-it.nl.
+

Historische informatie

Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.
pieter@mikmak.eu
+

Extra bedrijven op dit adres

Nieuwe Haven 105L, 3116 AB Schiedam, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 3116

Ondernemingen in 3116: 393
Bevolking: 2.140

Categorieën

Professional Services:  22%
Medical:  13%
Shopping:  12%
Home Services:  10%
Andere:  42%

Prijs

Goedkoop:  75%
Matig:  12%
Duur:  12%
Andere:  0%

Postcode

10:  77%
6:  21%
Andere:  2%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 3116

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie