Lunch & Diner 38

Lunchrestaurant

4.8★★★★★(378 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Lunch & Diner 38
Markt 38, 5527 EN Hapert, Netherlands, Bladel (gemeente)
Bladel (gemeente)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdagGesloten
  • woensdag12:00 – 20:30
  • donderdag12:00 – 20:30
  • vrijdag12:00 – 20:30
  • zaterdag12:00 – 20:30
  • zondag12:00 – 20:30
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Lunch & Diner 38 via nummer 0497 840 369. Lunch & Diner 38 primaire categorie is Lunchrestaurant. Lunch & Diner 38 is gevestigd op Markt 38, 5527 EN Hapert, Netherlands.

Kredietkaarten
Debit Card, NFC, Yes
Eetgelegenheden
Delivery, Take-out
Kledingvoorschriften
Casual
Drankjes
Yes
Geschikt voor groepen
Yes
Geschikt voor kinderen
Yes
Menu's
Bar Snacks, Coffee, Dessert, Dinner, Lunch
Tuinmeubelen
Yes
Populair met
Tourists
Reserveringen
Yes
Toilet
Yes
Rolstoel Toegankelijk
Parking, Restroom, Seating, Yes
Wifi
Yes

Industrie: Eten en uit eten » Lunchrestaurant

Actief in:
  • Lunchrestaurant
  • Restaurants en mobiele eetgelegenheden
ISIC Codes
5610

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Lunch & Diner 38?

    Lunch & Diner 38's phone number is 0497 840 369.

  2. 2.Waar is Lunch & Diner 38 gevestigd?

    Lunch & Diner 38 is located at Markt 38, 5527 EN Hapert, Netherlands, Bladel (gemeente). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Lunch & Diner 38?

    Lunch & Diner 38 is geopend tijdens de volgende uren: Monday, Tuesday: Closed; Wednesday - Sunday: 12:00 – 20:30.

  4. 4.Wat is de website van Lunch & Diner 38?

    Lunch & Diner 38's website is www.lunchdiner38.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Lunch & Diner 38.