Leen Bakker
Meubelwinkels
Contact Informatie
Open — sluit om 18:0011:00 – 18:00
- maandag11:00 – 18:00
- dinsdag9:30 – 18:00
- woensdag9:30 – 18:00
- donderdag9:30 – 18:00
- vrijdag9:30 – 21:00
- zaterdag9:00 – 17:00
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Leen Bakker via nummer 0345 533 527. Leen Bakker primaire categorie is Meubelwinkels. Leen Bakker is gevestigd op Anthonie van Diemenstraat 10a, 4104 AL Culemborg, Netherlands.
Industrie: Huis en Tuin » Meubelwinkels
- Meubelwinkels
- Woonwinkel
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Leen Bakker?
Leen Bakker's phone number is 0345 533 527.
2.Waar is Leen Bakker gevestigd?
Leen Bakker is located at Anthonie van Diemenstraat 10a, 4104 AL Culemborg, Netherlands, NL09. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Leen Bakker?
Leen Bakker is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 11:00 – 18:00; Tuesday - Thursday: 9:30 – 18:00; Friday: 9:30 – 21:00; Saturday: 9:00 – 17:00; Sunday: Closed.
4.Wat is de website van Leen Bakker?
Leen Bakker's website is www.leenbakker.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Leen Bakker.