La Ligna
Dameskleding
Contact Informatie
Nu gesloten13:00 – 17:30
- maandag13:00 – 17:30
- dinsdag10:00 – 17:30
- woensdag10:00 – 17:30
- donderdag10:00 – 17:30
- vrijdag10:00 – 17:30
- zaterdag10:00 – 17:00
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met La Ligna via nummer 058 250 3869. La Ligna primaire categorie is Dameskleding. La Ligna is gevestigd op Kleine Kerkstraat 18, 8911 DM Leeuwarden, Netherlands.
Industrie: Kleding » Dameskleding
- Dameskleding
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van La Ligna?
La Ligna's phone number is 058 250 3869.
2.Waar is La Ligna gevestigd?
La Ligna is located at Kleine Kerkstraat 18, 8911 DM Leeuwarden, Netherlands, Leeuwarden (stad). Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van La Ligna?
La Ligna is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 13:00 – 17:30; Tuesday - Friday: 10:00 – 17:30; Saturday: 10:00 – 17:00; Sunday: Closed.
Historische informatie
Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor La Ligna.