Kringloop-Valkenswaard

Recyclingcentrum

3.0★★★★★(24 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Kringloop-Valkenswaard
Willibrorduslaan 41, 5552 HB Valkenswaard, Netherlands, Valkenswaard (gemeente)
Valkenswaard (gemeente)
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Nu geslotenClosed
  • maandagGesloten
  • dinsdag11:00 – 17:00
  • woensdag11:00 – 17:00
  • donderdag11:00 – 17:00
  • vrijdag11:00 – 17:00
  • zaterdag11:00 – 17:00
  • zondagGesloten
Call

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Kringloop-Valkenswaard via nummer 06 47309027. Kringloop-Valkenswaard primaire categorie is Recyclingcentrum. Kringloop-Valkenswaard is gevestigd op Willibrorduslaan 41, 5552 HB Valkenswaard, Netherlands.

Rolstoel Toegankelijk
Yes

Industrie: Gemeenschap » Recyclingcentrum

Actief in:
  • Recyclingcentrum
ISIC Codes
3830

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Kringloop-Valkenswaard?

    Kringloop-Valkenswaard's phone number is 06 47309027.

  2. 2.Waar is Kringloop-Valkenswaard gevestigd?

    Kringloop-Valkenswaard is located at Willibrorduslaan 41, 5552 HB Valkenswaard, Netherlands, Valkenswaard (gemeente). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Kringloop-Valkenswaard?

    Kringloop-Valkenswaard is geopend tijdens de volgende uren: Monday: Closed; Tuesday - Saturday: 11:00 – 17:00; Sunday: Closed.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Kringloop-Valkenswaard.