KAEFER Nederland B.V.

Aannemer voor isolatie

4.5★★★★★(23 recensies, uit externe bronnen)

Bedrijfs Contact

Veerle Schelfhout
Construction

Contact Informatie

Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

Veerle Schelfhout is het primaire contact bij KAEFER Nederland B.V..

Industrie: Bouwnijverheid » Aannemer voor isolatie

Actief in:
  • Aannemer voor isolatie
ISIC Codes
4329

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van KAEFER Nederland B.V.?

    KAEFER Nederland B.V.'s phone number is 078 651 1166.

  2. 2.Waar is KAEFER Nederland B.V. gevestigd?

    KAEFER Nederland B.V. is located at Pieter Zeemanweg 145, 3316 GZ Dordrecht, Netherlands. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van KAEFER Nederland B.V.?

    KAEFER Nederland B.V. is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.

  4. 4.Wie is de primaire contactpersoon bij KAEFER Nederland B.V.?

    De primaire contactpersoon bij KAEFER Nederland B.V. is Veerle Schelfhout (Construction). You can reach them at veerle.schelfhout@kaefer.com.

  5. 5.Wie werkt er nog meer bij KAEFER Nederland B.V.?

    KAEFER Nederland B.V. also has 9 other listed contact: Gulcan Usul Celikoz, Van Ronald, Sander Prent, Walter Diepstraten, Ben Lodde, Alain Pirard, Debbie Lorijn, Adam Hortin, Ronald Berens_other.

  6. 6.Wat is de website van KAEFER Nederland B.V.?

    KAEFER Nederland B.V.'s website is www.kaefer.com.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor KAEFER Nederland B.V..