Judo Ryu Muntendam
Contact Informatie
Judo Ryu Muntendam
Hazenleger 4, 9649 KE Muntendam, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon:
0598 626 303
Uur:
Weergeven
maandag
18:00 – 20:30
dinsdag
18:00 – 20:30
woensdag
Gesloten
donderdag
18:00 – 21:30
vrijdag
19:00 – 20:30
zaterdag
Gesloten
zondag
Gesloten
Web:
www.judoryumuntendam.nl
E-mail:
secretariaat@judoryumuntendam.nl
Facebook Profiel:
Bezoek
Google Maps:
Bezoek
Uitgeven:
Bewerken of verwijderen
📞
Call
E-Mail
☆
Beoordeel
0
Leuk
Voeg Foto
Omschrijving bedrijf
Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Sportcentra.
Industrie
Sport & Activiteiten
»
Sportcentra
;
Stadions
Gespecialiseerd in:
Stadions, Sportclubs
ISIC Codes
9311
,
9312
Vragen en Antwoorden
Q1
Wat is het telefoonnummer van Judo Ryu Muntendam?
Het telefoonnummer van Judo Ryu Muntendam is
0598 626 303
.
Q2
Waar is Judo Ryu Muntendam gevestigd?
Judo Ryu Muntendam is gevestigd op
Hazenleger 4, 9649 KE Muntendam, Netherlands, Groningen (provincie)
.
Q3
Op welke dagen is Judo Ryu Muntendam geopend?
Judo Ryu Muntendam is open
maandag:
18:00–20:30
dinsdag:
18:00–20:30
woensdag:
Gesloten
donderdag:
18:00–21:30
vrijdag:
19:00–20:30
zaterdag:
Gesloten
zondag:
Gesloten
Q4
Is er een primair contact bij Judo Ryu Muntendam?
U kunt telefonisch contact opnemen met Judo Ryu Muntendam via nummer
0598 626 303
.
Q5
Wat is het webadres van (URL) voor Judo Ryu Muntendam?
De website van Judo Ryu Muntendam is
www.judoryumuntendam.nl
.
+
Extra bedrijven op dit adres
Hazenleger 4, 9649 KE Muntendam, Netherlands
Gemeente Oud Scheemda
Bedrijf op dit adres
+
Ondernemingen in Postcode 9649
Ondernemingen in 9649:
290
Bevolking:
3.079
Categorieën
Industry:
16%
Professional Services:
14%
Shopping:
13%
Home Services:
13%
Andere:
44%
Prijs
Goedkoop:
60%
Matig:
40%
Andere:
0%
Postcode
598:
75%
6:
22%
Andere:
3%
+
Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9649
Geslacht
Mannelijk:
51%
Vrouwelijk:
49%
Andere:
0%
+
Zakelijke lookup
Koffie
Winkelen
Banken
Hotels
Apotheek
Taxi
Benzine
Automobiel
Beauty & Spas
Find nearby businesses
+
Schrijf een recensie
★
★
★
★
★
Dien uw recensie in