Jachtservice Jepma Grou

Contact Informatie

Jachtservice Jepma Grou
Biensma, Jister 31, 9001 XX Grou, Netherlands
Grouw, Friesland, 9001
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0566 621 061
Uur: Weergeven
Twitter Feed: Bezoek
Google Maps: Bezoek
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Jachtservice Jepma Grou bevindt zich in Grouw, Friesland.
Industrie
Industrie
Gespecialiseerd in:
Shipyard
ISIC Codes
3315

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Jachtservice Jepma Grou?

Het telefoonnummer van Jachtservice Jepma Grou is 0566 621 061.
Q2

Waar is Jachtservice Jepma Grou gevestigd?

Jachtservice Jepma Grou is gevestigd op Biensma, Jister 31, 9001 XX Grou, Netherlands, Grouw, Friesland.
Q3

Op welke dagen is Jachtservice Jepma Grou geopend?

Jachtservice Jepma Grou is open vr 09:30–17:00; za 10:00–13:00; gesloten ma–do, zo .
Q4

Is er een primair contact bij Jachtservice Jepma Grou?

U kunt telefonisch contact opnemen met Jachtservice Jepma Grou via nummer 0566 621 061.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Jachtservice Jepma Grou?

De website van Jachtservice Jepma Grou is www.jachtservicejepma.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Biensma, Jister 31, 9001 XX Grou, Netherlands Grouw, Friesland, 9001
+

Ondernemingen in Postcode 9001

Ondernemingen in 9001: 1.946
Bevolking: 5.634
9001 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  17%
Professional Services:  16%
Industry:  12%
Andere:  55%

Prijs

Goedkoop:  61%
Matig:  22%
Duur:  17%
Andere:  0%

Postcode

566:  66%
6:  25%
Andere:  9%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9001

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie