Imkerij De Drentse Krent

Contact Informatie

Imkerij De Drentse Krent
Schipslootweg 5A, 8351 HV Wapserveen, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 06 53431969
Uur: Weergeven
Facebook Profiel: Bezoek
Twitter Feed: Bezoek
Google Maps: Bezoek
CallE-Mail
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Imkerij De Drentse Krent werd opgericht in 2005.
Gesticht: 2005
Industrie
Industrie
Gespecialiseerd in:
Honey Farm
ISIC Codes
4630

Vragen en Antwoorden

Q1

Hoelang bestaat Imkerij De Drentse Krent al?

Imkerij De Drentse Krent bestaat ongeveer 21 jaar.
Q2

Wat is het telefoonnummer van Imkerij De Drentse Krent?

Het telefoonnummer van Imkerij De Drentse Krent is 06 53431969.
Q3

Waar is Imkerij De Drentse Krent gevestigd?

Imkerij De Drentse Krent is gevestigd op Schipslootweg 5A, 8351 HV Wapserveen, Netherlands, Drenthe.
Q4

Op welke dagen is Imkerij De Drentse Krent geopend?

Imkerij De Drentse Krent is open di–do 09:00–17:00; vr–za 13:00–17:00; gesloten ma, zo .
Q5

Is er een primair contact bij Imkerij De Drentse Krent?

U kunt telefonisch contact opnemen met Imkerij De Drentse Krent via nummer 06 53431969.
Q6

Wat is het webadres van (URL) voor Imkerij De Drentse Krent?

De website van Imkerij De Drentse Krent is www.dedrentsekrent.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Schipslootweg 5A, 8351 HV Wapserveen, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 8351

Ondernemingen in 8351: 299
Bevolking: 1.000

Categorieën

Professional Services:  17%
Industry:  15%
Hotels & Travel:  14%
Andere:  54%

Postcode

521:  65%
6:  31%
Andere:  4%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 8351

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie