Huisma Consultancy & Interim Management B.V.

Contact Informatie

Huisma Consultancy & Interim Management B.V.
Kiliaen van Rensselaerlaan 9, 8061 KJ Hasselt, Netherlands
Hasselt (Overijssel), 8061 KJ
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 038 477 1615
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Huisma Consultancy & Interim Management B.V. bevindt zich in Hasselt (Overijssel).
Industrie
Professionele Diensten
Gespecialiseerd in:
Business Management Consultant
ISIC Codes
7020

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Huisma Consultancy & Interim Management B.V.?

Het telefoonnummer van Huisma Consultancy & Interim Management B.V. is 038 477 1615.
Q2

Waar is Huisma Consultancy & Interim Management B.V. gevestigd?

Huisma Consultancy & Interim Management B.V. is gevestigd op Kiliaen van Rensselaerlaan 9, 8061 KJ Hasselt, Netherlands, Hasselt (Overijssel).
Q3

Is er een primair contact bij Huisma Consultancy & Interim Management B.V.?

U kunt telefonisch contact opnemen met Huisma Consultancy & Interim Management B.V. via nummer 038 477 1615.
+

Extra bedrijven op dit adres

Kiliaen van Rensselaerlaan 9, 8061 KJ Hasselt, Netherlands Hasselt (Overijssel), 8061 KJ
+

Ondernemingen in Postcode 8061

Ondernemingen in 8061: 723
Bevolking: 6.915
8061 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  20%
Professional Services:  16%
Industry:  15%
Andere:  49%

Prijs

Goedkoop:  43%
Matig:  43%
Duur:  14%
Andere:  0%

Postcode

38:  79%
6:  15%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 8061

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie