Holland Sales Service B.V.

Marketingbureau's

Contact Informatie

Holland Sales Service B.V.
Van Cleeffkade 15, 1431 BB Aalsmeer, Netherlands, NL07
Aalsmeer
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open — sluit om 17:008:30 – 17:00
  • maandag8:30 – 17:00
  • dinsdag8:30 – 17:00
  • woensdag8:30 – 17:00
  • donderdag8:30 – 17:00
  • vrijdag8:30 – 17:00
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Fax
0252 625 659
Social Media
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Holland Sales Service B.V. via nummer 0252 626 279. Holland Sales Service B.V. primaire categorie is Marketingbureau's. Holland Sales Service B.V. is gevestigd op Van Cleeffkade 15, 1431 BB Aalsmeer, Netherlands.

Diversiteitsmanagement
Woman Led
Rolstoel Toegankelijk
Parking

Industrie: Professionele Diensten » Marketingbureau's

Actief in:
  • Handelsagent
  • Drugstore
  • Marketingbureau's
  • Telemarketingservice
  • Groothandelsmarkt
ISIC Codes
4719, 4772, 6820, 7310, 8220

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Holland Sales Service B.V.?

    Holland Sales Service B.V.'s phone number is 0252 626 279.

  2. 2.Waar is Holland Sales Service B.V. gevestigd?

    Holland Sales Service B.V. is located at Van Cleeffkade 15, 1431 BB Aalsmeer, Netherlands, NL07. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Holland Sales Service B.V.?

    Holland Sales Service B.V. is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 8:30 – 17:00; weekends: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Holland Sales Service B.V.?

    Holland Sales Service B.V.'s website is hss.nl.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Holland Sales Service B.V..