HBSS voetbalverening
4,2 ★★★★★ 50+ beoordelingen
Bedrijfs Contact
Sjouke Lolkus
HBSS voetbalvereningContact Informatie
| maandag | |
| dinsdag | |
| woensdag | |
| donderdag | |
| vrijdag | |
| zaterdag | |
| zondag | |
Industrie
Sport & Activiteiten
Gespecialiseerd in:
Soccer Club
ISIC Codes
9312
Vragen en Antwoorden
Q1
Wat is het telefoonnummer van HBSS voetbalverening?
Het telefoonnummer van HBSS voetbalverening is 010 470 6678.Q2
Waar is HBSS voetbalverening gevestigd?
HBSS voetbalverening is gevestigd op Trimpad 14, 3118 JJ Schiedam, Netherlands, Zuid-Holland.Q3
Op welke dagen is HBSS voetbalverening geopend?
HBSS voetbalverening is open
| maandag: | 10:00–23:00 |
| dinsdag: | 17:00–23:00 |
| woensdag: | 17:00–23:00 |
| donderdag: | 17:00–23:00 |
| vrijdag: | Gesloten |
| zaterdag: | 08:00–20:00 |
| zondag: | 09:00–13:00 |
Q4
Is er een primair contact bij HBSS voetbalverening?
U kunt telefonisch contact opnemen met HBSS voetbalverening via nummer 010 470 6678.Q5
Zijn er andere contacten geassocieerd met HBSS voetbalverening?
We hebben 1 aanvullende contact(en) voor HBSS voetbalverening. Zij zijn: John Jongebreur.Q6
Wat is het webadres van (URL) voor HBSS voetbalverening?
De website van HBSS voetbalverening is
www.hbss.nl.
+Extra bedrijven op dit adres
Trimpad 14, 3118 JJ Schiedam, Netherlands
+Ondernemingen in Postcode 3118
Ondernemingen in 3118: 215
Bevolking: 6.192
Categorieën
Professional Services: 13%
+Statistieken en demografische gegevens van Postcode 3118
+Zakelijke feedback
★★★★★Geen beoordelingen op AlleBiz4,2★★★★★50+ beoordelingen elders
0 Reviews
Wees de eerste die een beoordeling schrijft.