Haren Hortus Botanicus
4,3 ★★★★★ 2000+ recensies
Bedrijfs Contact
K.W.|De Haan
Haren Hortus BotanicusContact Informatie
Haren Hortus BotanicusKerklaan 34, 9751 NN Haren, Netherlands
Haren (Groningen), Groningen (provincie), 9751 NN
Ontvang routebeschrijving | maandag | |
| dinsdag | |
| woensdag | |
| donderdag | |
| vrijdag | |
| zaterdag | |
| zondag | |
Omschrijving bedrijf
Haren Hortus Botanicus is gevestigd in Haren (Groningen), Groningen (provincie), en werd opgericht in 1926.
Industrie
Sport & Activiteiten
Gespecialiseerd in:
Tourist Attraction, Botanical Garden
ISIC Codes
9103, R
Vragen en Antwoorden
Q1
Hoelang bestaat Haren Hortus Botanicus al?
Haren Hortus Botanicus bestaat ongeveer 100 jaar.Q2
Wat is het telefoonnummer van Haren Hortus Botanicus?
Het telefoonnummer van Haren Hortus Botanicus is 050 537 0053.Q3
Waar is Haren Hortus Botanicus gevestigd?
Haren Hortus Botanicus is gevestigd op Kerklaan 34, 9751 NN Haren, Netherlands, Haren (Groningen), Groningen (provincie).Q4
Op welke dagen is Haren Hortus Botanicus geopend?
Haren Hortus Botanicus is open ma–zo 10:00–17:00 .Q5
Is er een primair contact bij Haren Hortus Botanicus?
K.W.|De Haan is het primaire contact bij Haren Hortus Botanicus. U kunt contact opnemen met K.W.|De Haan via e-mailadres haankw@hortusharen.nl.Q6
Wat is het webadres van (URL) voor Haren Hortus Botanicus?
De website van Haren Hortus Botanicus is
www.hortusharen.nl.
+Extra bedrijven op dit adres
Kerklaan 34, 9751 NN Haren, Netherlands Haren (Groningen), Groningen (provincie), 9751 NN
B.V. China-Euro Business Bridge CEBB
Bedrijf op dit adres
Paraplutheater
Bedrijf op dit adres
+Ondernemingen in Postcode 9751
Ondernemingen in 9751: 757
Bevolking: 5.903
Categorieën
Professional Services: 21%
+Statistieken en demografische gegevens van Postcode 9751
+Zakelijke feedback
★★★★★Geen beoordelingen op AlleBiz4,3★★★★★2000+ beoordelingen elders
0 Reviews
Wees de eerste die een beoordeling schrijft.