Grand Hotel

4,2 ★★★★ 10+ beoordelingen

Contact Informatie

Grand Hotel
Rietdijkstraat 96, 3151 GK Hoek van Holland, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0174 388 145
Uur: Weergeven
Facebook Profiel: Bezoek
Google Maps: Bezoek
Foursquare: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Hotels en motels.
Industrie
Hotels & Reizen »  Hotels en motels
Gespecialiseerd in:
Hotels en motels
ISIC Codes
5510

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Grand Hotel?

Het telefoonnummer van Grand Hotel is 0174 388 145.
Q2

Waar is Grand Hotel gevestigd?

Grand Hotel is gevestigd op Rietdijkstraat 96, 3151 GK Hoek van Holland, Netherlands, Zuid-Holland.
Q3

Op welke dagen is Grand Hotel geopend?

Grand Hotel is open ma–zo 24 Uur .
Q4

Is er een primair contact bij Grand Hotel?

U kunt telefonisch contact opnemen met Grand Hotel via nummer 0174 388 145.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Grand Hotel?

De website van Grand Hotel is www.hotelamerika.nl.
+

Extra bedrijven op dit adres

Rietdijkstraat 96, 3151 GK Hoek van Holland, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 3151

Ondernemingen in 3151: 994
Bevolking: 23.182
3151 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  14%
Professional Services:  14%
Industry:  13%
Andere:  59%

Prijs

Matig:  45%
Goedkoop:  30%
Duur:  20%
Erg Duur:  5%
Andere:  0%

Postcode

174:  65%
6:  27%
Andere:  8%

Buurten

Hoek van Holland:  87%
Andere:  13%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 3151

Geslacht

Vrouwelijk:  51%
Mannelijk:  49%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie

Zakelijke feedback

★★★★★Geen beoordelingen op AlleBiz4,2★★★★10+ beoordelingen elders

0 Reviews

Wees de eerste die een beoordeling schrijft.