Giel van der Sterren V.O.F.

Fruit- en groentewinkel

5.0★★★★★(8 recensies, uit externe bronnen)

Bedrijfs Contact

Timo van der Sterren

    Contact Informatie

    Giel van der Sterren V.O.F.
    De Hoeven 50, 5254 JX Haarsteeg, Netherlands, Heusden (gemeente)
    Heusden (gemeente)
    Ontvang routebeschrijving
    Telefoon
    Open — sluit om 17:307:00 – 12:30
    • maandag7:00 – 12:30
    • dinsdag8:00 – 17:30
    • woensdag9:00 – 21:00
    • donderdag13:00 – 17:30
    • vrijdag11:00 – 22:00
    • zaterdag7:00 – 17:30
    • zondagGesloten
    Fax
    073 518 5222
    Call E-mail Uitgeven

    Omschrijving bedrijf

    Timo van der Sterren is het primaire contact bij Giel van der Sterren V.O.F..

    Kredietkaarten
    Debit Card, NFC, Yes
    Prijs
    $
    Rolstoel Toegankelijk
    Parking, Yes

    Industrie: Eten en uit eten » Fruit- en groentewinkel

    Actief in:
    • Fruit- en groentewinkel
    • Kruideniers
    • Kruidenierszaak
    ISIC Codes
    4711, 4721

    Vragen en Antwoorden

    1. 1.Wat is het telefoonnummer van Giel van der Sterren V.O.F.?

      Giel van der Sterren V.O.F.'s phone number is 073 511 6058.

    2. 2.Waar is Giel van der Sterren V.O.F. gevestigd?

      Giel van der Sterren V.O.F. is located at De Hoeven 50, 5254 JX Haarsteeg, Netherlands, Heusden (gemeente). Get Directions.

    3. 3.Wat zijn de openingstijden van Giel van der Sterren V.O.F.?

      Giel van der Sterren V.O.F. is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 7:00 – 12:30; Tuesday: 8:00 – 17:30; Wednesday: 9:00 – 21:00; Thursday: 13:00 – 17:30; Friday: 11:00 – 22:00; Saturday: 7:00 – 17:30; Sunday: Closed.

    4. 4.Wie is de primaire contactpersoon bij Giel van der Sterren V.O.F.?

      De primaire contactpersoon bij Giel van der Sterren V.O.F. is Timo van der Sterren.

    0 Reviews

    Wees de eerste die een review schrijft voor Giel van der Sterren V.O.F..