Garagebedrijf Paul de Vogel

Contact Informatie

Garagebedrijf Paul de Vogel
Industrieweg 24, 2651 BD Berkel en Rodenrijs, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 010 511 3152
Google Maps: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Dit bedrijf is werkzaam in de volgende industrie: Autogarage.
Industrie
Automobiel »  Autogarage
Gespecialiseerd in:
Onderhoud en reparatie van auto's
ISIC Codes
4520

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Garagebedrijf Paul de Vogel?

Het telefoonnummer van Garagebedrijf Paul de Vogel is 010 511 3152.
Q2

Waar is Garagebedrijf Paul de Vogel gevestigd?

Garagebedrijf Paul de Vogel is gevestigd op Industrieweg 24, 2651 BD Berkel en Rodenrijs, Netherlands, Zuid-Holland.
Q3

Is er een primair contact bij Garagebedrijf Paul de Vogel?

U kunt telefonisch contact opnemen met Garagebedrijf Paul de Vogel via nummer 010 511 3152.
+

Extra bedrijven op dit adres

Industrieweg 24, 2651 BD Berkel en Rodenrijs, Netherlands
+

Ondernemingen in Postcode 2651

Ondernemingen in 2651: 2.256
Bevolking: 19.097
2651 Heatmap Bedrijfsdichtheid

Categorieën

Shopping:  21%
Professional Services:  19%
Industry:  12%
Andere:  48%

Prijs

Goedkoop:  47%
Matig:  44%
Duur:  9%
Andere:  0%

Postcode

10:  74%
6:  21%
Andere:  5%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 2651

Geslacht

Vrouwelijk:  50%
Mannelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie