Garage Kort

Onderhoud en reparatie van auto's

5.0★★★★★(3 recensies, uit externe bronnen)

Bedrijfs Contact

Steve Kort

    Contact Informatie

    Garage Kort
    8011 BK Zwolle, Netherlands
    Zwolle
    Ontvang routebeschrijving
    Telefoon
    Open — sluit om 17:009:00 – 17:00
    • maandag9:00 – 17:00
    • dinsdag9:00 – 17:00
    • woensdag9:00 – 17:00
    • donderdag9:00 – 17:00
    • vrijdag9:00 – 17:00
    • zaterdagGesloten
    • zondagGesloten
    Call

    Omschrijving bedrijf

    Steve Kort is het primaire contact bij Garage Kort.

    LGBTQ-vriendelijk
    Yes
    Parkeergelegenheid
    Street Parking, Parking Lot, Valet
    Prijs
    $
    Toilet
    Yes
    Rolstoel Toegankelijk
    Parking, Yes

    Industrie: Automobiel » Autogarage

    Actief in:
    • Onderhoud en reparatie van auto's
    ISIC Codes
    4520

    Vragen en Antwoorden

    1. 1.Wat is het telefoonnummer van Garage Kort?

      Garage Kort's phone number is 038 458 0791.

    2. 2.Waar is Garage Kort gevestigd?

      Garage Kort is located at 8011 BK Zwolle, Netherlands. Get Directions.

    3. 3.Wat zijn de openingstijden van Garage Kort?

      Garage Kort is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.

    4. 4.Wie is de primaire contactpersoon bij Garage Kort?

      De primaire contactpersoon bij Garage Kort is Steve Kort.

    5. 5.Heeft Garage Kort parkeergelegenheid?

      Ja — Garage Kort heeft parkeergelegenheid beschikbaar.

    Historische informatie

    Oude zakelijke websites en e-mails die niet meer bestaan, uitsluitend ter informatie.

    info@garagekort.nl

    0 Reviews

    Wees de eerste die een review schrijft voor Garage Kort.