Fytac Fysio Trainings en Adviescentrum
Deze lijst is gesloten.
Contact Informatie
Fytac Fysio Trainings en Adviescentrum
Zuiderlaan 138, 7944 EJ Meppel, Netherlands
Ontvang routebeschrijving
Historische telefoon:
0522 261 688
Historische uren:
Weergeven
maandag
08:00 – 21:00
dinsdag
08:00 – 18:00
woensdag
08:00 – 18:00
donderdag
08:00 – 21:00
vrijdag
08:00 – 18:00
zaterdag
08:00 – 12:00
zondag
Gesloten
Web:
fytacfysiotherapie.nl
Google Maps:
Bezoek
Uitgeven:
Bewerken of verwijderen
☆
Beoordeel
0
Leuk
Voeg Foto
Omschrijving bedrijf
Industrie
Medisch
Gespecialiseerd in:
Physical Therapy Clinic
ISIC Codes
8690
Vragen en Antwoorden
Q1
Waar is Fytac Fysio Trainings en Adviescentrum gevestigd?
Fytac Fysio Trainings en Adviescentrum is gevestigd op
Zuiderlaan 138, 7944 EJ Meppel, Netherlands, Drenthe
.
Q2
Op welke dagen is Fytac Fysio Trainings en Adviescentrum geopend?
Deze lijst is gesloten.
Fytac Fysio Trainings en Adviescentrum is open
maandag:
08:00–21:00
dinsdag:
08:00–18:00
woensdag:
08:00–18:00
donderdag:
08:00–21:00
vrijdag:
08:00–18:00
zaterdag:
08:00–12:00
zondag:
Gesloten
Q3
Wat is het webadres van (URL) voor Fytac Fysio Trainings en Adviescentrum?
De website van Fytac Fysio Trainings en Adviescentrum is
fytacfysiotherapie.nl
.
+
Extra bedrijven op dit adres
Zuiderlaan 138, 7944 EJ Meppel, Netherlands
Praktijk voor Podoposturale Therapie Ciska Bentem
Fysiotherapie
Zwangerschapsyoga W. de Rijke-Wels
Bedrijf op dit adres
+
Ondernemingen in Postcode 7944
Ondernemingen in 7944:
669
Bevolking:
7.556
Categorieën
Professional Services:
18%
Shopping:
15%
Industry:
12%
Andere:
55%
Postcode
522:
65%
6:
28%
Andere:
7%
+
Statistieken en demografische gegevens van Postcode 7944
Geslacht
Vrouwelijk:
51%
Mannelijk:
49%
Andere:
0%
+
Zakelijke lookup
Koffie
Winkelen
Banken
Hotels
Apotheek
Taxi
Benzine
Automobiel
Beauty & Spas
Find nearby businesses
+
Schrijf een recensie
★
★
★
★
★
Dien uw recensie in