Friqly Man
Detailhandel van kleding, schoeisel en lederartikelen
Contact Informatie
Open — sluit om 18:0011:00 – 18:00
- maandag11:00 – 18:00
- dinsdag10:00 – 18:00
- woensdag10:00 – 18:00
- donderdag10:00 – 18:00
- vrijdag10:00 – 21:00
- zaterdag10:00 – 18:00
- zondag12:00 – 18:00
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Friqly Man via nummer 06 42316988. Friqly Man primaire categorie is Detailhandel van kleding, schoeisel en lederartikelen. Friqly Man is gevestigd op Zwart Janstraat 76A, 3035 AV Rotterdam, Netherlands.
Industrie: Kleding » Kledingwinkels
- Detailhandel van kleding, schoeisel en lederartikelen
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Friqly Man?
Friqly Man's phone number is 06 42316988.
2.Waar is Friqly Man gevestigd?
Friqly Man is located at Zwart Janstraat 76A, 3035 AV Rotterdam, Netherlands, NL11. Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Friqly Man?
Friqly Man is geopend tijdens de volgende uren: Monday: 11:00 – 18:00; Tuesday - Thursday: 10:00 – 18:00; Friday: 10:00 – 21:00; Saturday: 10:00 – 18:00; Sunday: 12:00 – 18:00.
4.Wat is de website van Friqly Man?
Friqly Man's website is www.friqly.nl.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Friqly Man.