Fire Station De Wijk-Koekange

Contact Informatie

Fire Station De Wijk-Koekange
Zuiderkanaalweg 16, 7957 NK De Wijk, Netherlands
De Wijk (Drenthe), 7957 NK
Ontvang routebeschrijving
Telefoon: 0592 324 660
Telefoon: 0528 378 200
Uur: Weergeven
Google Maps: Bezoek
Foursquare: Bezoek
Call
Beoordeel
Voeg Foto

Omschrijving bedrijf

Fire Station De Wijk-Koekange bevindt zich in De Wijk (Drenthe).
Industrie
Maatschappij & Overheid
Gespecialiseerd in:
Fire Station
ISIC Codes
8423

Vragen en Antwoorden

Q1

Wat is het telefoonnummer van Fire Station De Wijk-Koekange?

Het telefoonnummer van Fire Station De Wijk-Koekange is 0592 324 660.
Q2

Waar is Fire Station De Wijk-Koekange gevestigd?

Fire Station De Wijk-Koekange is gevestigd op Zuiderkanaalweg 16, 7957 NK De Wijk, Netherlands, De Wijk (Drenthe).
Q3

Op welke dagen is Fire Station De Wijk-Koekange geopend?

Fire Station De Wijk-Koekange is open ma–zo 24 Uur .
Q4

Is er een primair contact bij Fire Station De Wijk-Koekange?

U kunt telefonisch contact opnemen met Fire Station De Wijk-Koekange via nummer 0592 324 660.
Q5

Wat is het webadres van (URL) voor Fire Station De Wijk-Koekange?

Er is geen website belend voor Fire Station De Wijk-Koekange, maar u kunt Fire Station De Wijk-Koekange vinden op Foursquare.
+

Extra bedrijven op dit adres

Zuiderkanaalweg 16, 7957 NK De Wijk, Netherlands De Wijk (Drenthe), 7957 NK
+

Ondernemingen in Postcode 7957

Ondernemingen in 7957: 757
Bevolking: 2.174

Categorieën

Professional Services:  17%
Shopping:  14%
Industry:  13%
Andere:  57%

Postcode

522:  68%
6:  22%
Andere:  9%
+

Statistieken en demografische gegevens van Postcode 7957

Geslacht

Mannelijk:  50%
Vrouwelijk:  50%
Andere:  0%
+

Schrijf een recensie